Prasy do makulatury i folii

Prasokontenery Bergmann to innowacyjne propozycje dla podmiotów zainteresowanych redukcją kosztów transportu odpadów suchych oraz mokrych.

Są to prasy do odpadów suchych oraz mokrych, zintegrowane w kontenerze (monoblok). Nasze prasokontenery wyróżniają się najwyższym stopniem zagęszczenia, wyjątkowymi opatentowanymi rozwiązaniami oraz niezwykłą trwałością i minimalną potrzebą konserwacji. Prasa do makulatury i innych odpadów suchych oraz mokrych w formie prasokontenera, to idealne rozwiązanie do redukcji twoich kosztów transportu!

Prasa do odpadów suchych (kartony, folia itp.)

	prasokontener do odpadów suchych

APB606 / APB607

Prasa do odpadów mokrych (odpady komunalne, mieszane itp.)

prasokontenery do odpadów mokrych

MPB906 / MPB907 / MPB 405

To zagęszczacze walcowe do kruszenia, rozrywania i zagęszczania wszelkiego rodzaju odpadów w otwartych kontenerach. Roll-Packery zaliczają się do rodziny wynalazków firmy BERGMANN i jako prasy do odpadów, sprawdzają się na całym świecie od 40 lat.

Do użytku stacjonarnego

prasokontenery

ROLL-PACKER JUMBO

Do kontenerów ustawionych równolegle

prasokontenery

RP VS

Do kontenerów ustawionych w różnych miejscach

prasokontenery RP MOBIL- JUMBO

 

Rotokompaktory to nowoczesne prasy do makulatury, które zagęszczają odpady i surowce wtórne do worka foliowego lub do małego kontenera. Stanowią zatem w szeregu maszyn do recyklingu idealną alternatywę do belownic oraz uzupełnienie do prasokontenerów, ponieważ zagęszczają odpady bezpośrednio w miejscu ich powstania.

Do zagęszczania w plastikowych workach

prasokontenery

PS 1400-E

Do zagęszczania w pojemnikach

prasokontenery

APS 800 / APS 1100

 

Prasy do makulatury

Dostarczamy nowoczesne maszyny przeznaczone do gospodarki odpadami. Przede wszystkim jest to propozycja dla podmiotów zainteresowanych efektywną gospodarką odpadami. Nowoczesna prasa do makulatury umożliwia zredukowanie kosztów przechowywania oraz transportu odpadów. Aby zgniatarka do makulatury posłużyła przez długie lata, należy zdecydować się na renomowanego producenta. Marka Bergmann to jakość sama w sobie - gwarantujemy niemiecką niezawodność i najwyższą jakość oferowanego przez nas sprzętu.

Nasze prasy do makulatury przeznaczone do odpadów suchych to rozwiązanie, po które sięgają przedsiębiorcy z całego świata. Oprócz profesjonalnych pras takich jak prasokontenery w naszej ofercie znajdują się także Roll-Packery oraz profesjonalne belownice do makulatury. Tego typu maszyny pozwalają na zwiększenie powierzchni magazynowej poprzez ograniczenie pojemności surowców.

Dlaczego warto wybrać prasy do makulatury Bergmann?

Ograniczając ilość składowanych, przeznaczonych do recyklingu materiałów, zyskujesz nie tylko dodatkową przestrzeń, lecz także zapewniasz lepsze warunki pracy zespołu magazynowego i podwyższasz standard bezpieczeństwa w obiekcie. Przed zakupem zgniatarki zwróć uwagę na jej parametry: w naszej ofercie znajduje się szereg urządzeń, które możesz dopasować do własnych potrzeb. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz - sięgając po nasze produkty zyskujesz pewność, że wybierasz najwyższą jakość oraz niezawodność.

Zagęszczanie odpadów to przyszłościowe rozwiązania, które z jednej strony zapewniają firmom optymalną gospodarkę surowcami oraz lepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej, z drugiej natomiast stanowią ekologiczną propozycję dla wszystkich zainteresowanych ochroną środowiska naturalnego.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości oraz dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi; nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz przygotują najlepszą ofertę uwzględniającą indywidualne potrzeby. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i postaw na profesjonalne zgniatarki do makulatury najwyższej jakości.

Copyright: Legun Trading Company

tel.: +48-33-8126935
mob.: +48-721943736
email: biuro@bergmann-polska.pl

maszyny do recyklingu