prasokontenery

APB 606 / APB 607

Prasokontener typu APB jest mobilną prasą zintegrowaną w kontenerze, która może być transportowana za pomocą hakowca.


System tłoka przerzucającego firmy Bergmann zagęszcza kartony i inne surowce nadzwyczaj efektywnie. Dzięki zastosowaniu prostoliniowo ułożonych tłoków, możliwe jest osiągnięcie najlepszych wyników zagęszczenia. Wszelkie prace czyszczące za lub przed płytą prasującą odpadają, przez co zmniejszają się koszty konserwacji i utrzymania.

Specyfikacja techniczna

 

Rodzaj odpadów: Papier, kartony, folie oraz inne suche odpady i surowce wtórne
Zastosowanie: Supermarkety, handel, dystrybucja, zakłady przemysłowe, drukarnie i wiele innych
Pojemność (bez komory prasowania): Ok. 14 – 23m³
Nacisk: Do 345 kN
Cykl prasowania
Pojedyncza pompa:
Podwójna pompa:
Przód / Tył
35 / 36 s
20 / 21 s
Otwór załadowczy
Wymiary:
Pojemność:


1.800 lub 2.000 x 1.700 mm
4,1 lub 4,5 m³

Ilość rolek jezdnych: 2 lub 4
 Hak:  Jednostronny lub dwustronny
Pomoc w opróżnianiu: Dach wahadłowy lub stożkowe prowadnice poślizgowe
Kolor: Dowolny kolor z palety RAL
Wyposażenie opcjonalne: Sygnalizacja pełnego kontenera, wyrzutnik do pojemników 1100l, pokrywa jedno- lub dwuczęściowa, hydraulicznie otwierana pokrywa, elektrycznie otwierana pokrywa, zasyp, pilot, optyczna kurtyna bezpieczeństwa, sygnał optyczny, sygnał akustyczny i wiele wiele innych…

 

OPATENTOWANY TŁOK PRZERZUCAJĄCY! NIE WYMAGA CZYSZCZENIA!!!

prasokontenery

prasokontenery

Prasokontener do odpadów suchych

Zrównoważona gospodarka odpadami to jedno z największych wyzwań dla współczesnego świata. Zmiana nawyków w zakresie ilości śmieci produkowanych zarówno przez zwyczajnych obywateli, jak i przedsiębiorstwa wymaga czasu. Dopóki produkcja odpadów nie zostanie ograniczona poprzez świadome działania proekologiczne, warto korzystać z rozwiązań technologicznych, które ułatwiają wywóz, gromadzenie i transport dużych ilości śmieci. Prasokontener to urządzenie wykorzystywane do zagęszczania odpadów. Dzięki zmniejszeniu ich objętości możliwe jest znaczne obniżenie kosztów transportu i składowania. Prasokontenery znacząco usprawniają pracę zakładów komunalnych i firm zajmujących się gospodarką odpadami, a także przedsiębiorstw z wielu branż. Te dostępne w ofercie firmy Bergmann wyróżniają się unikalną konstrukcją, która wpływa na ich funkcjonalność i niezawodność. Ich atutem jest też przystępna cena.

Prasokontenery do odpadów suchych – specyfika i zastosowanie

Prasokontener do odpadów suchych znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Jest przeznaczony do zagęszczania (zgniatania) śmieci takich jak:

  • papier,
  • karton,
  • folie,
  • inne odpady suche oraz surowce wtórne.

Unikalna konstrukcja zintegrowanej prasy z prostoliniowymi tłokami sprawia, że zgniatarki Bergmann oferują najwyższy współczynnik zagęszczania spośród wszystkich urządzeń tego typu na rynku. Konstrukcja tłoka wpływa też na wygodę eksploatacji sprzętu, który nie wymaga czyszczenia i zapewnia higieniczną pracę. Dzięki temu zmniejsza się również cena prac konserwacyjnych czy utrzymania urządzenia.

Prasokontenery ze względu na swoje przeznaczenie sprawdzają się m.in. w:

  • placówkach handlowych, w tym supermarketach, hurtowniach,
  • magazynach,
  • zakładach przemysłowych,
  • drukarniach i innych zakładach zajmujących się wykorzystaniem i przetwarzaniem papieru.

Prasokontener Bergmann sprzedam – wysoka jakość w przystępnej cenie

Wybierając urządzenie pozwalające na ekonomiczne i wygodne gromadzenie odpadów, warto zwracać uwagę na renomę producenta i dystrybutora. To gwarancja jakości oraz bezproblemowego użytkowania przez wiele lat. Przeszukując ogłoszenia typu „sprzedam prasokontener”, z pewnością będziemy zwracać uwagę na czynnik, jakim jest atrakcyjna cena. Warto jednak pamiętać, że tylko sprzęt z pewnego źródła będzie objęty gwarancją producenta i zapewni odpowiednią funkcjonalność.

Oryginalne prasokontenery niemieckiego producenta Bergmann dostępne są tylko w naszej ofercie. Prowadzimy sprzedaż nowych zgniatarek do odpadów suchych i mokrych, a ponadto oferujemy sprawdzone maszyny używane, których atutem z pewnością jest niższa cena. Ciekawym rozwiązaniem jest też dzierżawa prasokontenerów na dowolny okres. Dzięki tak szerokiemu wyborowi opcji każdy klient może wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

Niezawodne prasokontenery Bergmann

Dostępne obecnie w sprzedaży prasokontenery ABP 606 / 607 to nowoczesne, dopracowane urządzenia, które wspomogą firmę lub instytucję. Proponujemy modele o pojemności od 14 do 23 m3. Duży otwór załadowczy umożliwia wygodne zgniatanie nawet sporych gabarytowo odpadów. Duża siła zgniatania bez trudu radzi sobie z dowolnymi odpadami suchymi. Nasze prasokontenery sprzedajemy w dowolnym kolorze z palety RAL. Zachęcamy do kontaktu!

Sprawdź nasze pozostałe maszyny do recyklingu!