Prasokontenery Bergmann to innowacyjne propozycje dla podmiotów zainteresowanych redukcją kosztów transportu odpadów suchych oraz mokrych.

Są to prasy do odpadów suchych oraz mokrych, zintegrowane w kontenerze (monoblok). Nasze prasokontenery wyróżniają się najwyższym stopniem zagęszczenia, wyjątkowymi opatentowanymi rozwiązaniami oraz niezwykłą trwałością i minimalną potrzebą konserwacji. Prasa do makulatury i innych odpadów suchych oraz mokrych w formie prasokontenera, to idealne rozwiązanie do redukcji twoich kosztów transportu!

Prasa do odpadów suchych (kartony, folia itp.)

	prasokontener do odpadów suchych

APB606 / APB607

Zgniatarka do odpadów mokrych (odpady komunalne, mieszane itp.)

prasokontenery do odpadów mokrych

MPB906 / MPB907 / MPB 405

Zgniatarki do śmieci

Zgniatarki do śmieci dostępne w naszej ofercie wyróżniają się na tle innych rozwiązań przede wszystkim swoją jakością: wybierając prasy do śmieci marki Bergmann, zyskujesz pewność, że korzystasz z maszyn o wyjątkowej trwałości oraz niezawodności. Są one proste w obsłudze, bezawaryjne i nie wymagają skomplikowanej konserwacji, dlatego stanowią propozycje na długie lata. Jako renomowani producenci rozwiązań takich jak ugniatarki do śmieci dokładamy wszelkich starań, by zapewniać naszym klientom innowacyjność i niezawodność.

Wybierając prasokontenery firmy Bergmann, masz pewność, że kupujesz produkt jednej z najlepszych firm na rynku światowym, która od lat zajmuje się produkcją maszyn do gospodarki odpadami.

Bergmann to niemiecka jakość w atrakcyjnej cenie i gwarancja żywotności. Zgniatarka do śmieci suchych to mobilna prasa zintegrowana w kontenerze, która niezwykle skutecznie zagęszcza odpady dzięki opracowanemu przez specjalistów Bergmann innowacyjnemu systemowi tłoka przerzucającego. Stosowanie tego prasokontenera jest wyjątkowo higieniczne i efektywne.

Zgniatarki do śmieci suchych nadają się do powszechnego użytku, a szczególnie chętnie korzysta się z nich przy zakładach przemysłowych, drukarniach i supermarketach. Z kolei prasa do śmieci mokrych i odpadów komunalnych to rozwiązanie, które raz na zawsze rozprawi się z problemem nieczystości, dzięki systemowi samooczyszczenia.

Z tych prasokontenerów korzystają szczególnie zakłady takie jak restauracje, supermarkety czy masarnie. Prasy do śmieci w formie prasokontenera to higiena, estetyka i funkcjonalność w jednym.