Prasokontenery Bergmann to innowacyjne propozycje dla podmiotów zainteresowanych redukcją kosztów transportu odpadów suchych oraz mokrych.

Są to prasy do odpadów suchych oraz mokrych, zintegrowane w kontenerze (monoblok). Nasze prasokontenery wyróżniają się najwyższym stopniem zagęszczenia, wyjątkowymi opatentowanymi rozwiązaniami oraz niezwykłą trwałością i minimalną potrzebą konserwacji. Prasa do makulatury i innych odpadów suchych oraz mokrych w formie prasokontenera, to idealne rozwiązanie do redukcji twoich kosztów transportu!

Prasa do odpadów suchych (kartony, folia itp.)

	prasokontener do odpadów suchych

APB606 / APB607

Zgniatarka do odpadów mokrych (odpady komunalne, mieszane itp.)

prasokontenery do odpadów mokrych

MPB906 / MPB907 / MPB 405

Oferujemy rozwiązania wspierające firmy zajmujące się gospodarką odpadami, a także różne gałęzie biznesu. Oferta Bergmann to zgniatarka do odpadów każdego typu. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności czy typu problemów związanych ze śmieciami, warto skorzystać z naszych efektywnych rozwiązań, które pozwalają ograniczać koszty eksploatacyjne i dbać o środowisko naturalne. Prasokontenery to urządzenia, dzięki którym odpady zajmują znacznie mniej miejsca podczas składowania i transportu. Mogą również ułatwiać ponowne wykorzystanie surowców wtórnych. Użytkowanie w zakładzie pracy prasy do śmieci skutkuje zmniejszeniem częstotliwości wywozu odpadów, a więc w bezpośredni sposób przekłada się na redukcję kosztów związanych z gospodarką odpadami.

Zgniatarki do śmieci

Zgniatarki do śmieci dostępne w naszej ofercie wyróżniają się na tle innych rozwiązań przede wszystkim swoją jakością: wybierając prasy do śmieci marki Bergmann, zyskujesz pewność, że korzystasz z maszyn o wyjątkowej trwałości oraz niezawodności. Są one proste w obsłudze, bezawaryjne i nie wymagają skomplikowanej konserwacji, dlatego stanowią propozycje na długie lata. Jako renomowani producenci rozwiązań takich jak ugniatarki do śmieci dokładamy wszelkich starań, by zapewniać naszym klientom innowacyjność i niezawodność.

Wybierając prasokontenery firmy Bergmann, masz pewność, że kupujesz produkt jednej z najlepszych firm na rynku światowym, która od lat zajmuje się produkcją maszyn do gospodarki odpadami. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość produktu, ale również wygodę w całym procesie zakupowym. Nasza szeroka oferta pozwala sprostać zróżnicowanym wymaganiom. Proponujemy prasokontenery różniące się:

  • przeznaczeniem – do odpadów suchych lub mokrych,
  • rozmiarem – zgodnie z potrzebami Twojej firmy,
  • kolorem – dostępne wszystkie kolory z palety RAL,
  • wiekiem – dostępne są urządzenia nowe, a także używane w bardzo dobrym stanie.

Ponadto oferujemy opcję dzierżawy. To wygodne rozwiązanie, jeśli zgniatarka do śmieci jest potrzebna tylko na określony czas lub jeśli nie chcemy ponosić jednorazowych kosztów zakupu. Wszystkie dzierżawione maszyny są regularnie sprawdzane pod kątem sprawności i stanu, dlatego można mieć pewność, że do klienta trafi w pełni funkcjonalny model.

Prasokontenery do śmieci suchych i mokrych

Bergmann to niemiecka jakość w atrakcyjnej cenie i gwarancja żywotności. Zgniatarka do śmieci suchych to mobilna prasa zintegrowana w kontenerze, która niezwykle skutecznie zagęszcza odpady dzięki opracowanemu przez specjalistów Bergmann innowacyjnemu systemowi tłoka przerzucającego. Stosowanie tego prasokontenera do odpadów suchych jest wyjątkowo higieniczne i efektywne.

Prostoliniowy tłok o dużej sile zgniatania sprawia, że prasa do odpadów suchych oferuje największy współczynnik zagęszczania na rynku, a jednocześnie nie wymaga żmudnego czyszczenia. To sprzęt o bardzo szerokim zastosowaniu w wielu gałęziach przemysłu. Prasokontenery tego typu doskonale współpracują przede wszystkim z makulaturą, materiałami opakowaniowymi, foliami i surowcami wtórnymi. Pomagają przy recyklingu, pozwalając na przygotowanie odpadów do ponownego przetworzenia.

Prasa do śmieci mokrych to sprzęt przeznaczony przede wszystkim do odpadów komunalnych, zmieszanych czy też biologicznych. Dzięki unikalnej konstrukcji pozwala nie tylko zmniejszyć objętość śmieci wrzucanych do kontenera, ale również zniwelować nieprzyjemny zapach, który mogą wydzielać odpady. Prasokontenery Bergmann do śmieci z frakcją mokrą są całkowicie wodoodporne, co znacząco zwiększa komfort ich użytkowania. Odpady podczas zagęszczania nie mają kontaktu z siłownikami, dzięki czemu zgniatarka do śmieci jest znacznie trwalsza i łatwiejsza w utrzymaniu oraz konserwacji.

Zgniatarki do śmieci suchych nadają się do powszechnego użytku, a szczególnie chętnie korzysta się z nich przy zakładach przemysłowych, drukarniach i supermarketach. Z kolei prasa do śmieci mokrych i odpadów komunalnych to rozwiązanie, które raz na zawsze rozprawi się z problemem nieczystości, dzięki systemowi samooczyszczenia.

Z tych prasokontenerów korzystają szczególnie zakłady takie jak restauracje, supermarkety czy masarnie. Prasy do śmieci w formie prasokontenera to higiena, estetyka i funkcjonalność w jednym.

Jeśli priorytetem przy wyborze rozwiązania jest jakość, warto postawić na doświadczenie i unikalny design marki Bergmann. Każda zgniatarka do odpadów naszej produkcji to wyjątkowo dopracowany sprzęt, który pomaga w znacznie efektywniejszym i oszczędniejszym gospodarowaniu śmieciami. Dysponujemy szerokim wyborem rozwiązań odpowiadających na różne potrzeby. Wątpliwości związane z wyborem odpowiedniej prasy do odpadów Bergmann rozwieją nasi doradcy. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia oraz udzielimy dodatkowych wskazówek.