Owiń swoje belki w sposób bezpieczny, efektywny i ekologiczny dzięki owijarkom belek firmy CrossWrap.

Firma CrossWrap oferuje nowoczesne rozwiązania dla przemysłu recyklingowego, w tym innowacyjne owijarki belek, które pozwalają na pakowanie bel w sposób bezpieczny i wydajny. Owijarki CrossWrap zapewniają optymalne owijanie belki, co przyczynia się do jej stabilności, bezpieczeństwa i łatwego transportu.

Owijarki do belek - oferta

Cross Wrap oferuje w pełni automatyczne owijarki do bel, które zapewniają najlepszą ochronę dla bel z różnych materiałów i surowców wtórnych.

  • Owijarki do belek Cross Wrap zapewniają bezpośrednie owijanie belek po wyjściu z komory prasy, bez użycia drutu, co zwiększa tempo produkcji i poprawia bezpieczeństwo pracy. 
  • Owijarki te są kompatybilne ze wszystkimi rozmiarami bel i wydajnościami produkcyjnymi, oferując wiodącą w branży wydajność 80 ton na godzinę. Współpracują szczególnie dobrze z RDF i SRF. 
  • Owijarki Cross Wrap pomagają również zoptymalizować zużycie folii. 

Owijarki Cross Wrap są bardzo przyjazne dla środowiska, ponieważ folia chroni materiały znajdujące się wewnątrz belek i minimalizuje uszkodzenia, wycieki i zaśmiecanie. Jedną z największych zalet owijarek belek CrossWrap jest ich ekologiczność. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod pakowania, CrossWrap wykorzystuje tylko minimalną ilość folii stretch, dzięki czemu minimalizuje odpady i zmniejsza wpływ na środowisko naturalne.

 

Owinięte bele kwadratowe oszczędzają przestrzeń magazynową i przestrzeń transportową w porównaniu do transportu materiałów sypkich i bel okrągłych.

Owijarki CrossWrap są również bardzo łatwe w obsłudze i konserwacji, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki automatycznym funkcjom, operator może obsługiwać urządzenie z minimalnym wysiłkiem i minimalnym ryzykiem uszkodzeń. Ponadto, CrossWrap oferuje szeroki wybór owijarek do różnych rodzajów bel, co pozwala dostosować urządzenie do konkretnych potrzeb klienta.