Udział w tegorocznych targach POLECO w Poznaniu był dla nas szczególnym wydarzeniem. Znowu mogliśmy na żywo spotkać się z naszymi klientami, partnerami biznesowymi i branżowymi przyjaciółmi. Takie spotkania zawsze cieszą! W tym roku odwiedziło nas wielu nowych klientów zainteresowanych oferowanymi przez nas rozwiązaniami. Pod względem jakości handlowej były to targi wyjątkowo udane, z czego jesteśmy niezwykle zadowoleni. 


GOSPODARKA ODPADAMI TO PRACA ZESPOŁOWA

Tym hasłem witaliśmy odwiedzających na naszym nowym stoisku. To nasze motto, pod którym kryje się także nowa, poszerzona oferta. Ofertę maszyn BERGMANN poszerzyliśmy o nowe rozwiązania: Owijarki CROSSWRAP, Prasy ślimakowe H&G oraz Belownice kanałowe EUROPRESS.

Więcej o tych maszynach przeczytacie Państwo w naszym nowym serwisie ekomaszyny.pl

Pragniemy także podziękować za pomoc i wsparcie naszym gościom z Niemiec. Podczas targów towarzyszyło nam dwóch Przedstawicieli firmy EUROPRESS, którzy wspierali odwiedzających wiedzą i radą w zakresie Belownic kanałowych.

Poniżej wspólne pamiątkowe zdjęcie:

Targi POLECO to coroczne spotkanie branży recyklingu, odpadów, odnawialnych źródeł energii, gospodarki wodno-kanalizacyjnej, ochrony powietrza i klimatu. 

To wydarzenie na styku biznesu i edukacji, oferujące wiele ciekawych szkoleń, wykładów i prelekcji.

Już teraz zapraszamy Państwa na nasze stoisko na Targi POLECO 2022. Do zobaczenia!