Bergmann Polska liderem branży EKO dzięki nagrodzie EKOnowator!

Mamy zaszczyt pochwalić się nagrodą, jaką nasza firma została uhonorowana podczas tegorocznych targów EKOTECH w Kielcach. Bardzo nam miło, że nagroda trafiła w nasze ręce. Jest to dla nas cenny wyraz uznania dla dotychczasowej ciężkiej pracy a także zobowiązanie i wyzwanie do dalszych starań o miano lidera i nowatora naszej branży.

 

 

Nagrodę otrzymaliśmy za ROLL PACKER RP-7700E z napędem elektrycznym.

Jest to udoskonalona wersja maszyny, w której napęd hydrauliczny zastąpiono elektrycznym. Dzięki takiemu rozwiązaniu Roll-Packer stał się jeszcze bardziej wydajnym rozwiązaniem do zagęszczania wszelkich odpadów w otwartym kontenerze, poprawiając osiągi maszyny. Zastosowanie napędu elektrycznego zwiększa moc walca, przyspiesza cykl prasowania, zmniejsza poziom hałasu oraz pobór prądu a dodatkowo ogranicza koszty przeglądów okresowych.

 

Czym jest EKOnowator? Cytując organizatora:

"To wyjątkowa nagroda dla liderów branży ekologicznej, śmieciowej i komunalnej.

Jest uhonorowaniem osób, organizacji i przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju branży oraz promują jej pozytywny wizerunek w kraju, a także poza jego granicami." 

 

Gala wręczenia nagród dla liderów branży ochrony środowiska EKOnowator 2021

XII Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH były wyjątkowe. Jak wiele imprez w tym roku, targi musiały zmierzyć się z licznymi ograniczeniami. Nie przeszkodziło to jednak organizatorom - Targi Kielce, w przygotowaniu corocznej gali wręczenia nagród EKOnowator, która odbyła się w formie transmisji online. 

Szczególnej uwadze polecamy fragment od 14 minuty filmu, w którym komentarza udzielił nasz przedstawiciel - Pan Damian Żbel: 

 

 

Bergmann Polska o Targach EKOTECH 2021

Na łamach portalu Targi Kielce opinią o XII Targach EKOTECH podzielił się właściciel marki Bergmann Polska - Tomasz Legun:

"Nowe wyzwania oraz ograniczenia jakie stawia przed nami pandemia zachęcają nas to testowania nowych rozwiązań. Szczególnie jeżeli chodzi o pytanie: jak zachować ciągłość dobrego kontaktu z klientami? Jednym z rozwiązań było w tym roku uczestnictwo w targach Ekotech, które odbyły się w wersji online. Oczywiście nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z klientem twarzą w twarz. Mimo wszystko byliśmy bardzo mile zaskoczeni, że zastępcza forma online spełniła swoją rolę. Dzięki sprawnej i profesjonalnej organizacji targów online mogliśmy przedstawić wszystkim uczestnikom targów nasze rozwiązania. Dodatkowo bardzo cieszymy się i dziękujemy za nagrodę targów EKOnowator dla naszego nowego elektrycznego Roll-Packera, którym można teraz zagęścić wszelkie odpady w otwartym kontenerze jeszcze wydajniej."

 

Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia, miejmy nadzieję już osobiście, na kolejnych targach!

Zespół Bergmann Polska