Są to prasy do odpadów suchych oraz mokrych, zintegrowane w kontenerze (monoblok). Nasze prasokontenery wyróżniają się najwyższym stopniem zagęszczenia, wyjątkowymi opatentowanymi rozwiązaniami oraz niezwykłą trwałością i minimalną potrzebą konserwacji. Prasa do makulatury i innych odpadów suchych oraz mokrych w formie prasokontenera, to idealne rozwiązanie do redukcji twoich kosztów transportu!

Do odpadów suchych (kartony, folia itp.)

	prasokontener do odpadów suchych

APB606 / APB607

Do odpadów mokrych (odpady komunalne, mieszane itp.)

prasokontenery do odpadów mokrych

MPB906 / MPB907 / MPB 405

To zagęszczacze walcowe do kruszenia, rozrywania i zagęszczania wszelkiego rodzaju odpadów w otwartych kontenerach. Roll-Packery zaliczają się do rodziny wynalazków firmy BERGMANN i jako prasy do odpadów, sprawdzają się na całym świecie od 40 lat.

Do użytku stacjonarnego

prasokontenery

ROLL-PACKER JUMBO

Do kontenerów ustawionych równolegle

prasokontenery

RP VS

Do kontenerów ustawionych w różnych miejscach

prasokontenery RP MOBIL- JUMBO

 

Rotokompaktory to nowoczesne prasy do makulatury, które zagęszczają odpady i surowce wtórne do worka foliowego lub do małego kontenera. Stanowią zatem w szeregu maszyn do recyklingu idealną alternatywę do belownic oraz uzupełnienie do prasokontenerów, ponieważ zagęszczają odpady bezpośrednio w miejscu ich powstania.

Do zagęszczania w plastikowych workach

prasokontenery

PS 1400-E

Do zagęszczania w pojemnikach

prasokontenery

APS 800 / APS 1100

Prasy do makulatury

Dostarczamy nowoczesne maszyny przeznaczone do gospodarki odpadami. Jeżeli potrzebna jest niezawodna prasa do makulatury, roll-packer czy rotokompaktor, zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji i doradzimy takie rozwiązanie, które będzie mogło spełnić wszystkie wymagania w zakresie optymalnego gospodarowania odpadami różnych typów. W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości prasokontenery – prasy przeznaczone do odpadów suchych, na przykład kartonów oraz folii, a także do odpadów mokrych, na przykład odpadów komunalnych i zmieszanych. Oprócz pras do makulatury dostarczamy również roll-packery – zagęszczacze walcowe do różnego rodzaju odpadów przechowywanych w otwartych kontenerach, a także rotokompaktory – przeznaczone do zagęszczania odpadów i surowców wtórnych do mniejszych kontenerów oraz worków foliowych. W razie dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem pozostajemy także do Państwa usług – nasi pracownicy odpowiedzą na nie wyczerpująco i przygotują dla Państwa atrakcyjną, indywidualną ofertę. Zapraszamy!

 

Copyright: Legun Trading Company

tel.: +48-33-8126935
mob.: +48-721943736
email: biuro@bergmann-polska.pl

maszyny do recyklingu